Dodano: 2012-03-22 , Junior Kębłowo w finale Mistrzostw Polski.

W dniach 16-18 marca 2012 roku w Morągu /warmińsko-mazurskie/ odbyły się półfinały Mistrzostw Polski juniorów starszych w unihokeju.W turnieju brały udział 4  drużyny,które wcześniej przeszły eliminacje grupowe.

-LUKS NOLET ŻABI RÓG/warmińsko mazurskie/

-WUS  WIERZCHOWO /zachodnio-pomorskie/

UKS ABSOLWENT SIEDLEC /wielkopolskie/

UKS JUNIOR KĘBŁOWO /WIELKOPOLSKIE/.

Zespół Juniora Kębłowo po raz pierwszy w historii awansował do półfinałów M.P.w tej kategorii wiekowej i na turniej wybrał się z wielką wolą sprawienia niespodzianki.W pierwszym meczu turnieju podopieczni Sławomira Kotlarskiego spotkali się z drużyną gospodarzy LUKS NOLET ŻABI RÓG.Mecz w początkowym etapie przebiegał  pod dyktando kębłowian,jednak w połowie 2 tercji mecz się wyrównał.Przełomowym  momentem całego spotkania okazał się początek 3 tercji,wtedy UKS JUNIOR grał w osłabieniu i zdobył 2 bramki.Najpierw indywidualną akcją popisał się Witold Zboralski zdobywając gola,a 20 sekund póżniej na podobną akcję zdecydował się Dawid Ziomek,jednak sam na sam został sfaulowany i sędziowie podyktowali rzut karny,który wykorzystał ponownie Witold Zboralski.Końcowy wynik meczu 8-4 dla drużyny z Kębłowa.W drugim meczu drużyna Juniora przegrała zWUS WIERZCHOWO 10-5,a w trzecim spotkała się z lokalnym rywalem ABSOLWENT SIEDLEC.Po bardzo zaciętym meczu ostateczny wynik ustalpny został po serii rzutów karnych,zwycięzcami okazali się siedlczanie.Jednak jeden punkt zdobyty w tym meczu okazał się bardzo ważny.W turnieju rozgrywanym każdy z każdym,bezkonkurencyjnym okazał się zespół WUS WIERZCHOWO,który zwyciężył we wszystkich pojedynkach.Drugie miejsce premiowane awansem do FINAŁÓW MISTRZOSTW POLSKI zajął JUNIOR KĘBŁOWO.Awans do tej fazy rozgrywek jest najważniejszym sukcesem w historii klubu.Turniej finałowy odbędzie się w dniach 13-15 kwietnia 2012 z udziałem: