Kębłowo
Pierwszy śnieg tej zimy
2007-01-24, V HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Kębłowo
W niedzielę 21 stycznia b.r. rozegrano 5-ty halowy turniej piłki nożnej o puchar dyrektora naszego Gimnazjum p.Adama ŻUCZKOWSKIEGO. Puchar i pierwsze miejsce zdobyła drużyna Old-boys" Kęblowo, która bez wątpienia była najskuteczniejszą drużyną turnieju. Kibice mogli podziwiać rutyniarzy za ich finezyjną,techniczną grę.Puchar i drugie miejsce przypadł drużynie LKS "Dąb" Kęblowo a trzecie LKS"Dąb"Kębłowo Juniorzy,którzy również nagrodzeni zostali pucharem.Pozostałe miejsca zajęli; "Błękitni"Nowy Widzim,"Błękitni"Rakoniewice oraz"Orły" Adamowo otrzymując pamiątkowe Dyplomy
2007-01-20, Najlepsi powalczą o mistrzostwo powiatu

Kębłowo
W gminnych mistrzostwach wygrali kębłowianie i wolsztynianie. Dwie drużyny z SP w Kębłowie oraz po jednej z SP nr 1 i SP 3 w Wolsztynie reprezentować będą gminę Wolsztyn w mistrzostwach powiatu wolsztyńskiego w unihokeju, które rozegrane zostaną w lutym.Wspomniane drużyny uzyskały najlepsze miejsca w gminnych mistrzostwach, które we wtorek 9 stycznia rozegrane zostały w sali sportowej w Kębłowie. W kategorii dziewcząt startowały tylko dwie drużyny. Lepsze okazały się reprezentantki SP Kębłowo, a na drugim, miejscu uplasowała się SP nr 3. W kategorii chłopców zwyciężyła drużyna z SP 1 przed SP Kębłowo, SP Obra i SP 3 Wolsztyn.
2007-01-19, Zostań zapaśnikiem. Treningi zapaśników trzy razy w tygodniu

Kębłowo
Od początku roku w Kębłowie (gm. Wolsztyn) funkcjonuje sekcja zapasów, choć zawodnicy trenują już od kilku miesięcy i mają na swoim koncie pierwsze sukcesy. Treningi odbywają się w sali gimnastycznej przy Gimnazjum w środy, czwartki i piątki od godz. 15.15 do 17.00-18.00, a prowadzi je Tomasz Andrzejewski, były zawodnik KS Sobieski Poznań, nauczyciel wychowania fizycznego w kębłowskiej Szkole Podstawowej. W treningach może brać udział młodzież w wieku od 13 do 16 lat.